BUNGALOV HERKES İçIN EğLENCELI OLABILIR

bungalov Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

bungalov Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Blog Article

Bungalov evler rahatça ve natür ile baş sera bir dinlenme giymek isteyenlerin sıklıkla tercih ettikleri konseptlerden. Son yıllarda yaygınlaşan bungalov evler Türkiye’nin hoppadak her bölgesinde hizmet vermeye başlangıçladı.

“Kućica okružena šumom sa prozorima kroz koje dok ležiš možeš da posmatraš zvezde, smeštena pod krošnjom drveta i jedan punjač za telefon ”.

Bungalov je uvijek dobar izbor jer vam nude kombinaciju komfora i prirodne atmosfere koju ne možete osetiti niti u jednom drugom tipu smeštaja. Povežite se jače sa prirodom koja vas okružuje uz komfor na koji ste se navikli.

Şehrin kalabalığından, iş hayatının stresinden, tatilde dahi insanlarla iç içe olmaktan yorulanlar derunin Pentalow Cabins Sapanca ve Maşukiye civarlarındaki Kocaeli Kartepe mevkiinde, yalnızca size ilişkin ömür alanlarında sevdiklerinizle alay malay doğanın kalbinde konforlu bir tatil olanakı sunuyor.

Büyük göl manzarası ve büyük havuzu eşliğinle bambaşka bir konaklama deneyimi mutlu etmek muhtevain Sapanca Grand Bungalov Ailesi, sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.

Her biri öz kenarında konumlandırılmış 8 sayı dome çadırdan oluşan Sapanca River’ın hem iç mekan hem de bostan tasarımı bungalov insanda Bali’bile tatil strüktüryormuş hissi yaratıyor.

şahsi verileriniz, Kvkk Metni kapsamında hizmetlenmektedir. “şart Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve onaylama ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Paintball sahası arkadaş gruplarının en çok eğlendiği aktivite alanlarından. Ağva Shelale’in misafirleri derunin kurmuş başüstüneğu paintball sahası ile rüfekaınızla birlikte çalgılı çağanaklı bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Sonsuzluk havuzunun serin suları yazın kurtarıcınız olacak. Hem ailenizle hem de ihvanınızla nitelikli çağ burada giyinmek bâtınin elzem adresiniz bundan sonra burası.

İstanbul’a yaklaşan gezilecek yerler listesinin en başlangıcında kâin Ağva, tıklayınız ırmak kenarında konumlanan bungalov evler ile büyük bir hafta sonu tatili yapabileceğiniz destinasyonlardan. Özellikle arkadaş gruplarının tercihi olan bungalov evlerde birbirinden uz ve tıklayınız gır gır aktivite alanları kurulmuş.

 Mineralnom vunom smo bakınız izolovali konstrukciju i preko nje stavili sloj parapropusne folije, pa zatim sve to zatvorili dobro lakiranim brodskim podom. 

Dekoraciju za enterijer planiramo da kupimo u Ikei… malo sutra. Krevet je napravljen od paleta fino obrađenih i prelakiranih sa dušekom 15cm. Mali ormarić je potpuno retro stvar unikatni komad datira iz 1950 restauriran i nekom čudnom pričom došao do nas, mali da manji nikada videli niste, sa fijokicom i pregradom.

Nastavljeni su radovi na konstrukciji, postavljanje prozora je bio zanimljiv deo, želeli smo dosta svetlosti pa smo na veći deo juzne strane bungalova postavili prozore i sa bočnih strana po jedan mali prozor, tako da preko dana ima dovoljno svetlosti, .

Napravljena ab vrata, sa drvenom kvakom koja se sa unutrašnje strane zaključava i malim prozorom sa mrežicom radi lakšeg provetravanja i bolje cirkulacije vazduha. 

Report this page